Spôsoby dodania tovaru a cena prepravy

Vaše objednávky vybavujeme a expedujeme okamžite ešte v deň prijatia do 13.00 hod, resp. najbližší pracovný deň.
 
V našom e-shope je možné využívať tento spôsob dopravy : zásielková spoločnosť UPC, Slovenská Pošta
 
Prepravná spoločnosť UPS doručuje tovar obvykle do 24 hodín po celej SR. Tovar Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň po potvrdení objednávky. Potvrdenie Vám príde na mail ihneď ako budú všetky položky z Vašej objednávky na sklade.
 
Tovar na ďalší deň zasielame každý pracovný deň pokiaľ je objednávka prijatá do 13,00
 
Tovar je doručovaný v pracovné dni 8:00 - 18:00, presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Pokiaľ prepravcom nebudete zastihnutý, dostanete do schránky informáciu o ďalšom pokuse o doručenie.
 
Pri odbere nad 50,-€ je preprava tovaru zadarmo pričom váha zabaleného tovaru nesmie presiahnuť 5kg.
Pri odbere nad 50,-€ je preprava zadarmo.
Pri odbere tovaru pod hranicu 50,-€ sa platí za dopravu prepravné 4,60€.
 
Na čo musím dať pozor pri preberaní zásielky od prepravcu a čo mám robiť, keď je zásielka poškodená?
Tovar je v plnej výške poistený, je však nutné ho skontrolovať pri prevzatí od prepravcu. Neskoršie reklamácie prepravca UPS neuznáva. Pokiaľ je balík viditeľne poškodený, alebo je porušená originálna páska, tovar od prepravcu neprevezmite a informujte nás (telefonicky, mailom). Prepravcovia sú však veľmi spoľahliví, ide o mizivé percento reklamácií. V prípade potreby neváhajte využiť zákaznícku linku spoločnosti UPS (02) 16 160. V prípade, že poškodenie obsahu zásielky zistíte po jeho prevzatí, je nutné do 24 hodín zaslať vypísaný Zápis o poškodení zásielky na adresu Patrik Kopčák – DROPAS, Orgovanova 21, 08001 Prešov